Česká asociace
Pesso Boyden psychomotorické psychoterapie

PBSP CZ, z.s.

Výcvik v PBSP

VI. výcvik (2023–2027)

V. výcvik (2018–2023)

  • pořádající organizace: PBSP CZ, z.s.
  • výcvikoví trenéři: Arnoud van Buuren (NL), Monique Cuppen (NL), Barbara Fischer-Bartelmann (DE), Robbin McInturff (USA)
  • absolventi V. výcviku: Zuzana Bernášková, Petra Blažková, Klára Borůvková, Hana Brancuská, Jana Cozlová, Jitka Dobešová, Ondřej Dočekal, Radka Fraňková, Jakub Havlíček, Veronika Kaletová, Adéla Konečná, Markéta Levínská, Lenka Mašková, Katarína Molčanová, Pavlína Němcová, Barbora Pešková Lahodová, Dana Rabiňáková, Carmine Rodi Falanga, Eva Řačáková, Magdalena Šimečková, Jana Tylš Adámková, Jan Vališ, Hana Viktorová

IV. výcvik (2012–2016)

  • pořádající organizace: PBSP CZ, z.s. ve spolupráci s REMEDIUM Praha o.p.s.
  • výcvikoví trenéři: Arnoud van Buuren (NL), Monique Cuppen (NL), Barbara Fischer-Bartelmann (DE), Robbin McInturff (USA), Lowijs Perquin (NL), Albert Pesso (USA)
  • absolventi IV. výcviku: Michaela Bodnarová, Ladislav Brynych, Ria Černá, Lenka Dejdarová, Martin Heřman Frys, Petra Fürstová, Kateřina Hrubá (Figallová), Karolína Kaslová, Lucie Kašová, Helena Kosková, Helena Kotová, Jana Kovařovicová, Anna Krátká, Jana Nováková, Pavla Perglová, Petra Rohlíková, Ivana Rosi, Pavlína Schmidtová, Gabriela Slaninová, Naďa Soukupová, Václav Štrunc

III. výcvik (2007–2011)

  • pořádající organizace: Diabasis
  • výcvikoví trenéři: Iman Baardman (NL), Martin Howald (CH), Lowijs Perquin (NL), Albert Pesso (USA)
  • absolventi III. výcviku: Zuzana Čepelíková, Jana Emili Zlámaná (Bartošová), Lenka Emrová, Hana Havlová, Eva Hrabětová, Jaromír Chrášťanský, Jitka Ilgnerová, Dana Illanová, Libuše Kaplanová, Daniel Krejcar, Ruben Kužel, Jan Lorenc, Eva Oujezská, Rebeka Mertová, Marie Pacherová, Martina Pastuchová, Martina Pojarová, Šárka Provazníková, Iva Rymešová, Alena Svobodová, Olga Svobodová, Michal Šalplachta, Valerie Štáfková, Petr Vejrosta, Helena Vidovičová, Ester Weinholdová (Ryvolová)

II. výcvik (2003–2007)

  • pořádající organizace: občanské sdružení REMEDIUM Praha
  • výcvikoví trenéři: Iman Baardman (NL), Magnhild K. Hope (NOR), Martin Howald (CH), Lowijs Perquin (NL), Albert Pesso (USA)
  • absolventi II. výcviku: Šárka Basáková, Jan Benda, Pavla Doležalová, Petr Flaks, Patrik Grexa, Lenka Hansmanová, Michal Horák, Barbora Janečková, Jana Kosová, Petra Králová, Elena Lenártová, Václav Matuška, Ladislav Müller, Ilona Peňásová, Alexandra Pešatová, Petra Squerzi (Petrovská), Libuše Slabá, Petra Smoliarová, David Svoboda, Dagmar Svobodová, Renata Svobodová (Fejfarová), Tomáš Zuda

I. výcvik (1998–2003)

  • pořádající organizace: Nadace psychosociální pomoci REMEDIUM
  • výcvikoví trenéři: Iman Baardman (NL), Martin Howald (CH), Lowijs Perquin (NL), Albert Pesso (USA)
  • absolventi I. výcviku: Radvan Bahbouh, Hana Boháčková, Aleš Fürst, Olga Havránková, Jana Herbst (Kubů), Růžena Janečková, Monika Janíková, Milan Kinkor, Lubomír Kobrle, Petr Konopásek, Květa Kšírová, Zuzana Lebedová, Marek Lukuvka, Jitka Moraveci, Petr Odstrčil, Jitka Počarovská, Jan Roubal, Jan Siřínek, Zdenka Štichová, Zora Vančurová, Daniela Vodáčková